fbpx

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies, zobacz Polityka Cookies.
W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Joomla Monster Education Template

POMOCĄ TERAPEUTYCZNĄ zajmujemy się od 2003 roku.

Proponujemy terapię z zakresu RÓŻNYCH METOD, które w naszej pracy najczęściej INTEGRUJEMY dla osiągnięcia optymalnych EFEKTÓW terapeutycznych.

 

Chcemy POMAGAĆ możliwie SKUTECZNIE, dlatego patrzymy na człowieka z różnych perspektyw. Jest on dla nas CAŁOŚCIĄ, a jednocześnie częścią większych systemów - rodziny, szkoły, pracy, różnych środowisk, w których żyje na co dzień.

DOŚWIADCZENIE mówi nam, że największy sens ma SZEROKIE SPOJRZENIE, dlatego ŁĄCZYMY wiele metod i form terapii, często w ramach tego samego spotkania. Pracujemy na różnych poziomach.

Koncentrujemy się na odkrywaniu prawdopodobnych PRZYCZYN TRUDNOŚCI, nie poprzestajemy na diagnozie i nadaniu nazwy problemom czy trudnościom, na ile to możliwe - zawsze poszukujemy ŹRÓDŁA.

W naszej pracy uwzględniamy INDYWIDUALNE POTRZEBY, sytuację oraz możliwości dzieci i dorosłych. DOSTOSOWUJEMY do nich naszą wiedzę i umiejętności. Rozmawiając, słuchając i obserwując - proponujemy OPTYMALNE RODZAJE POMOCY i terapii - na daną chwilę - dla dziecka i rodziców. Poza pracą z dziećmi na ZAJĘCIACH INDYWIDUALNYCH wspieramy również RODZICÓW w tworzeniu pozytywnych i ZDROWYCH RELACJI rodzinnych.

Jeśli czujesz, myślisz, że możemy pomóc Tobie i Twojemu dziecku - serdecznie zapraszamy.

Joanna Korczak - Grochowska

Maciej Grochowski

Back to top